Вінницький національний технічний університет
Учасник проєкту «Будуємо майбутнє разом»
Опис навчального закладу
Вінницький національний технічний університет створено у 1994 році на базі Вінницького політехнічного інституту, заснованого на державній формі власності і підпорядкованого Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України. У 2003 р. Університету надано статус національного.
Науково-педагогічну дiяльнiсть в унiверситетi здійснюють 37 кафедр, серед них і кафедра військової підготовки, 28 iз яких є випусковими кафедрами і мають фiлiї на пiдприємствах м. Вiнницi та областi. Підготовку студентів, аспірантів і докторантів проводить колектив висококваліфікованих науково-педагогічних і педагогічних працівників: 72 штатних професори і 77 докторів наук, 200 доцентів і 284 кандидати наук.
Університет готує бакалаврів та магістрів за денною та заочною формами навчання на 7 факультетах за 28 бакалаврськими і 22 магістерськими спеціальностями, 21 спеціальністю підготовки докторів філософії. На сьогоднішній день в університеті навчається близько 4900 студентів очної та заочної форм навчання.
ВНТУ готує фахівців з вищою освітою І, ІІ, ІІІ рівнів для 69 країн Африки, Азії, Південної та Центральної Америки.
Унiверситет має ефективну систему пiдготовки наукових кадрiв вищої квалiфiкацiї. Пiдготовку науково-педагогiчних кадрів здiйснюють в аспiрантурi з 21 спецiальності i докторантурi з 11 спецiальностей, функцiонують 6 спецiалiзованих вчених рад по захисту докторських та кандидатських дисертацiй.
В університеті приділяється увага комп’ютерному забезпеченню навчального процесу, а саме: збільшенню щороку сучасної комп’ютерної техніки, впровадженню комп’ютерних мереж та новітніх інформаційних технологій, придбанню ліцензійних програмних продуктів.
Співпраця з Computer Logic Group
Вінницький національний технічний університет та Computer Logic Group розпочали свою співпрацю у 2022-2023 навчальному році. Найактивніша співпраця наразі факультетом будівництва, цивільної та екологічної інженерії, який випускає фахівців, зокрема, у галузі знань «Архітектура та будівництво» за спеціальностями:
- 191 - «Архітектура та містобудування»;
- 192 - «Будівництво та цивільна інженерія» тощо.