Прилуцький технічний фаховий коледж
Учасник проєкту «Будуємо майбутнє разом»
Опис навчального закладу
Прилуцький технічний фаховий коледж – державний професійний вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації, де навчання здійснюється за денною та заочною формами. Навчальний заклад започатковано 1931 році з переведенням ветеринарного технікуму із Миколаєва до Прилук. У 1948 році Прилуцький ветеринарний технікум реорганізований у гідромеліоративний технікум, який розпочав підготовку спеціалістів-гідротехніків для сільського господарства.
З грудня 2021 року навчальний заклад перейменовано на Прилуцький технічний фаховий коледж, де проводиться підготовка фахівців за навчальними планами вищого навчального закладу першого рівня акредитації з шести спеціальностей:
- 192 Будівництво та цивільна інженерія (Будівництво, обслуговування і ремонт гідромеліоративних споруд);
- 192 Будівництво та цивільна інженерія (Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання);
- 193 Геодезія та землеустрій;
- 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
- 123 Комп’ютерна інженерія;
- 071 Облік і оподаткування.
Укладено договори на співпрацю складено з 14 вищими навчальними закладами, зокрема Харківським державним аграрним університетом ім. В.В. Докучаєва, Харківським державним технічним університетом сільського господарства, Ніжинським аграрним інститутом Національного аграрного університету, Чернігівським державним інститутом економіки та управління.
У 2021 році коледж успішно пройшов ліцензування та атестації, отримавши безстрокову ліцензію та рішенням Акредитаційної комісії МОНУ коледж визнано атестованим на 10 років для підготовки здобувачів освіти за робітничими професіями.
У зв’язку з успішним завершенням навчання у 2021-2022 н.р., здійснено випуск 146 молодших спеціалістів з усіх спеціальностей за денною та заочною формами навчання.
Співпраця з Computer Logic Group
Прилуцький технічний фаховий коледж та Computer Logic Group розпочали свою співпрацю у 2022-2023 навчальному році при підготовці фахівців у галузі знань «Архітектура та будівництво» за спеціальностями:
- 192 - «Будівництво та цивільна інженерія»;
- 193 - «Геодезія та землеустрій» тощо.